EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

ТАЙТЕН МАШИНЕРІ УКРАЇНА, ТОВ

Україна, 03040, Київ
вул. Васильківська, 14, к. 418
тел./факс: +380 44 594-51-71
web: http://www.titanmachinery.ua

Компанія «TITAN MACHINERY UKRAINE» є українським представником найбільшого у світі дилера техніки CNH (бренд Case) всесвітньо відомої американської компанії Titan Machinery. Більше 20 років компанія Titan Machinery пропонує найкращі рішення для сільського господарства і будівельної галузі, а до її активів належить розгалужена мережа із 105 представництв в США і понад 14 представництв у Європі: Болгарії, Румунії, Україні та Сербії.
Широкий асортимент техніки, що пропонує компанія, дозволяє кожному клієнту обрати необхідну модель та комплектацію для максимального задоволення потреби господарства серед таких всесвітньо відомих брендів сільськогосподарської техніки як CASE IH, Maschio Gaspardo, Franco Fabrill, Great Plains, McFarlane, Wishek, Amity Technology, MacDon, Top Air, EZ-Trail, Balzer, Flexi-Coil та ін., які компанія представляє в Україні як офіційний дилер.
«TITAN MACHINERY UKRAINE» активно розвиває власну мережу пунктів сервісного обслуговування сільськогосподарської техніки з сучасним устаткуванням ремонтних майстерень по всій території України з головним сервісним центром у Київській обл. Завдяки цьому, наші клієнти завжди отримують швидке, професійне та якісне обслуговування у будь-якому регіоні України.