EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

Новоферт, ТОВ

Україна, 93400, Сєвєродонецьк, Луганська обл.
вул. Ломоносова, 3
тел.: +380 645 71-31-17
факс: +380 6452 6-80-71
e-mail: novofert2006@gmail.com
web: http://www.novofert.com

ТОВ «Новоферт» – компанія з іноземними інвестиціями, перший в Україні виробник нових складних, комплексних 100% водорозчинних добрив NPK з мікроелементами в хелатній формі. Продукція зареєстрована і продається в Україні, Росії, Молдові, Казахстані, країнах Євросоюзу і Америки.
Водорозчинне добриво NPK з мікроелементами – безхлорне, містить збалансований комплекс макро- (азот, фосфор, калій, магній) і мікроелементів: (Cu, Fe, Co, Zn ) на хелатній основі ЕДТА (етилендиамінтетраоцетова кислота), В, Мо, що підвищує коефіцієнт використання елементів живлення до 90-95%.
Програмне забезпечення і високоякісну сировину гарантують точність дозування і якість продукту. Склад добрива збалансований, науково обгрунтований і лабораторно підтверджений. Воно сумісне з більшістю засобів захисту рослин.
Залишок нерозчинної речовини – від 0,04 до 0,006%. Аналогічні добрива інших постачальників мають показники на порядок нижче.
Завдяки високотехнологічному устаткуванню і програмному забезпеченню підприємство проводить більше 300 формул (сумішей) добрив з різноманітним складом.
Вся продукція сертифікована.
Способи застосування: позакоренева підгодівля, краплинне зрошування, полив (фертигація) обробка посадкового і посівного матеріалу.
Добрива NPK марки «Новоферт» при правильному використанні, виборі потрібних форм, обліку кліматичних зон і особливостей грунтів дають змогу:
• зберігати і підвищувати родючість грунтів;
• регулювати процес живлення рослин;
• підвищувати врожайність сільськогосподарських культур (пшениця – збільшення врожайності на 5-15 ц/га, соняшник – 2-3 ц/га, кукурудза – 3-6 ц/га, кавун – 5,8 т/га, морква – 61,9 ц/га, капуста білокачанна – 7,9 т/га);
• підвищувати якість рослинної продукції (пшениця – збільшення білка в зерні на 2-3,8%, буряк – вміст цукру збільшується на 1,5-2%, соняшник – маслянистість збільшується на 2-4%; кавун – підвищення змісту цукру на 2%, вітаміну С – на 2,3%; томат – підвищення змісту вітаміну С на 1,8%);
• значно підвищує рентабельність сільськогосподарського виробництва, оскільки вартість однієї тонни або кг в порівнянні із звичайними, класичними добривами, при використанні на 1 га в кілька разів нижча.
У разі Вашої зацікавленості готові дати Вам консультації за тел.: +38 (095) 611-72-34, 097 643-80-61 , 06452 6-80-71 і надати:
1. Рекомендації по застосуванню.
2. Дані про переваги в порівнянні з іншими мінеральними добривами.
3. Дані про результати успішного використання добрив NPK «Новоферт» українськими сільгоспвиробниками.
Дані про збільшення врожайності і підвищення якості продукції надали:
1. Національним інститутом винограду і вина «Магарач».
2. Українською академією аграрних наук (УААН) Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства і агрохімії ім. О.Н. Соколовського».
3. Українською академією аграрних наук (УААН) Інститут овочівництва і баштанництва (Харківська обл.).
4. Інститутом гідротехніки і меліорації (УААН)
5. Українською академією аграрних наук (УААН) Інститут південного овочівництва і баштанництва (Херсонська обл.)
6. Українською академією аграрних наук (Донецька обл.).
7. Діагностичним центром захисту рослин ТОВ «АгроАналіз».