EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

Motolux

Україна, 89600, Мукачево, Закарпатська обл.
вул. Т. Масарика, 54
тел.: +380 66 790-79-39
e-mail: petrichko@inbox.ru
web: http://www.moto-lux.com.ua

Компанія Vari почала своє існування в 1969 році і є на 100% чеським виробником. Компанія має найдовшу історію серед інших чеських компаній малого сільськогосподарського обладнання.
У компанії Vari свідомо відмовляються від створення максимально дешевих пристроїв, при поломці якого ремонт буде практично неможливим. Чехи «відповідають» за продукцію, вироблену раныше, тому крім високої якості продовжують випускати запчастини навіть для старих пристроїв. Домігшись популярності на власному ринку, хлопці з Vari починають завойовувати ринки сусідніх європейських держав.
Однак Vari це не тільки впевненість в тому, що куплена машина буде служити десять років і більше, це ще і дотримання екологічних норм. У всіх своїх машинах чехи використовують двигуни відповідають нормам викидів Euro2. Екологічно чисті машини не будуть такими, якщо їх проводити на «брудному заводі».
Компанія «Мотолюкс» є першим офіційним дилером Vari в Україні, тому саме у нас є можливість придбати якісну сільгосп техніку за найнижчою ціною.