EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2020

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2018

МЕГАФОРС, НВФ ТОВ

Україна, 49000, Дніпро
вул. Січових Стрільців, 43
тел.: +380 56 745-59-19 +380 67 634-61-89
е-mail: mascart@megaforce.net.ua
web: http://www.megaforce.net.ua

ТОВ НВФ «Мегафорс» виробляє і застосовує у виробничому обладнанні, в автотранспорті с/г машинах, склад силікато-фулеренові для поверхонь тертя, які використовуються як добавки в масла й змащення під торговою маркою «МЕГАФОРС» (MEGAFORCE). Склади призначені для запобігання зносу поверхонь, що труться деталей і відновлення цих поверхонь без демонтажу вузлів, якщо вони вже зношені. При застосуванні МЕГАФОРС, в зоні тертя утворюється вуглецево-метало-керамічний шар, що знижує тертя 1,5 – 2 рази, підвищує твердість, на 40-50%, знижує знос поверхонь тертя в 4-5 разів. Товщина шару, яка компенсує вироблення досягає 0,1 мм.
МЕГАФОРС виробляється, як в рідкому, так і в консистентному вигляді. Він сумісний з усіма видами мастил. МЕГАФОРС реагує з чорними і кольоровими металами, а на гумовотехнічні вироби не впливає. МЕГАФОРС вноситься безпосередньо в мастило, яка застосовується в даному механізмі. Відновлення механізмів або зміцнення деталей відбувається в штатному режимі експлуатації. У транспорті і сільгоспмашинах з її допомогою відновлюються двигуни, коробки передач, в тому числі автоматичні, раздатки, мости, ШРУСи, гідропідсилювачі та ін. Ресурс механізмів в цілому збільшується більш ніж в 2 рази, а витрата палива знижується на 8-10%.
З метою демонстрації неординарності складу МЕГАФОРС, фірма «Маскарт» постійно проводить унікальні PR-акції, при цьому, демонструє роботу двигуна без масла (зі знятими піддоном і кришкою механізму газорозподілу) на виставках, конференціях, презентаціях, ринках, а також організовує пробіги автомобілів без масла в двигуні. При цьому, встановлено 5 рекордів України в номінації «Робота двигуна без масла». Найбільший пробіг без масла в картері двигуна, який занесений в Книгу рекордів України, становить 1731 км.