EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2017

Інтек-Захід, ТОВ

Україна, 47302, Збараж, Тернопільська обл.
вул. Заводська, 53
тел.: +380 97 410-93-80, +380 95 944-38-75
e-mail: galysh_intek.09@mail.ru,
37753663@gmail.com

http://www.intekzahid.com.ua

ТОВ «Інтек-Захід» є офіційним дистриб’ютором в Україні фірми «NEODRY», яка спеціалізується на виробництві обладнання для сушіння, транспортування та зберігання зерна.
Здійснюємо монтаж, продаж, сервіс, надаємо гарантію.
Зернові сушарки «NEODRY» належать до категорії модульно-колонкових. Конструктивно вони виконані з модулів та колон (секцій), кількість яких залежить від заявленої споживачем продуктивності. При проектуванніі даної сушарки враховано всі переваги та недоліки подібних аналогів. Тому дані комплекси надійні, енергоощадні, прості в експлуатації та обслуговуванні.
Комплекси для зберігання зерна виготовлені з гофрованого оцинкованого листа з вертикальними несучими елементами, що при швидкому розвантаженні оберігає від деформації. Обладнання для зберігання зерна обладнане системою активного вентилювання за допомогою підлогових повітряних каналів та датчиками пошарового контролю температури і наповнення зерна, що зберігається. За рахунок якісного та точного виготовлення складових частин, монтаж зернових комплексів проводиться у короткий термін.
ТОВ «Інтек-Захід» є офіційним дистри-б’ютором в Україні ТМ «SAYPET», яка спеціалізується на виробництві теплових генераторів, які служать для вироблення теплової енергії (гарячого повітря) з великим об’ємом і високою швидкістю подачі повітря за допомогою осьових вентиляторів. Широке застосування ці теплогенератори знайшли як повна альтернатива газу на зерносушарках різних типів і моделей, для опалювання птахофабрик, теплиць, різного типу сушильних цехів, фарбувальних камер. Запатентований суцільно-вилитий пальник зі сплаву хрому та молібдену продуктивно спалює всі види гранульованого палива (відходи с/г виробництва пелети, вугілля). Управління процесом горіння та подачею палива повністю автоматизоване.