EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2019

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2016

Бердянський завод сільгосптехніки, ДП

Україна, 71107, Запорізька область, Бердянськ
вул. Матвєєва, 1
тел./факс: +380 6153 7-78-00, 7-73-99
тел. моб: +380 50 456-71-56,
+380 63 220-45-42
+380 63 195-83-09
e-mail: commerce@bzst.com.ua, bzst@ukrpost.ua
web: http://www.bzst.com.ua

ДП «Бердянський завод сільгосптехніки» спеціалізується на розробці і виробництві сільгоспмашин, навісного обладнання для збирання зернових, олійних, бобових, кормових та інших культур.
Продукція заводу поставляється споживачам України, експортується в Росію, Казахстан, Молдову, країни Євросоюзу (Болгарія, Литва, Латвія).
В основу створення сільгосптехніки закладені кращі традиції бердянських сільгоспмашинобудівників, їх багаторічний досвід і професіоналізм.
Нині заводом виробляється понад 17 моделей і 170 модифікацій сільськогосподарської техніки, що відповідає сучасним вимогам. Це жниварки причіпні і навісні, прес-підбирачі рулонні і тюкові, платформи-підбирачі, пристосування (ліфтера) для збирання соняшника і ріпаку. Для фермерів виготовляються косарки сегментно-пальцеві і роторні.
У той же час конструкторським бюро заводу закінчується розробка нових зразків жниварок для збирання кукурудзи, соняшнику, сої, візків для транспортування жаток. При їх створенні, враховані думки та побажання професіоналів, які експлуатують техніку в польових умовах.
Так, рисова жатка ЖРН-5 розроблена виходячи з вимог рисівників-практиків України, Росії та Казахстану, які використовують їх для прибирання рису.
Високий технічний рівень, надійність, якість прибирання порівнянне з зарубіжними аналогами, є головними особливостями продукції заводу. А сервісне обслуговування і оперативна поставка запасних частин виключають простої техніки під час збирального сезону.