EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2020

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2018

АМАКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна, 08322, с. Проліски,
Бориспільський р­н, Київська обл.
вул. Броварська, 2
тел.: +380 44 490-77-81
факс: +380 44 490-77-80
e-mail: mchikunov@amacoint.com
web: http://www.amacoint.com

ТОВ «АМАКО УКРАЇНА» – один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту. Компанія представляє такі бренди сільгосптехніки як «Massey Ferguson», «Challenger», «Maschio Gaspardo», «Geringhoff», «Bicchi», «WESTERN», а також комерційні автомобілі «IVECO».
Компанія «АМАКО» розпочала свою діяльність у 1996 році і є частиною потужної міжнародної групи компаній «Alkhorayef Group», діяльність якої зосереджена в 40 країнах світу.
Дистриб’юторська мережа «АМАКО» нараховує 16 представництв по всій території України. Пріоритетом у діяльності компанії є післяпродажне обслуговування клієнтів (запчастини, сервіс, навчання) і допомога у вирішенні будь-яких технологічних завдань.
Сучасне обладнання сервісних центрів «АМАКО» і точні методи діагностики дозволяють виявити будь-яку несправність машини, а висока компетентність сервісних інженерів гарантує швидке і якісне обслуговування в будь-який час року. Менеджери-професіонали в своїй справі, найбільший в Україні, власний, постійно оновлюваний склад європейського рівня, який налічує сотні тисяч найменувань запчастин для будь-якої техніки від провідних світових виробників, велика мережа сервісних центрів і налагоджені логістичні процеси в компанії «АМАКО» забезпечують клієнтів необхідними запасними частинами і витратними матеріалами в найкоротші терміни.