EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2020

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2019

АГСОЛКО Україна, ТОВ

Україна, 08141, с. Святопетрівське, Києво-Святошинський р-н, Київська обл..
вул. Індустріальна, 31
тел.: +380 44 290-76-26
факс: +380 44 290-76-27
e-mail: office@agsolco.com
web: http://www.agsolco.com

«АГСОЛКО Україна» займається постачанням сільскогосподарської техніки, зернового обладнання, спеціальної (будівельної, дорожньої, кар’єрної, складської) техніки, комерційного транспорту. Забезпечення клієнтів повним переліком запасних частин до техніки та обладнання всіх напрямків, а також повний технічний супровід. Широкий спектр товарів в напрямку агротехнологій – насіння, добрива, ЗЗР.
В продуктовій лінійці компанії техніка різноманітних брендів для сільгоспвиробництва: YTO – трактори китайського виробництва, Gaspardo – виробник широкого спектру посівної та ґрунтообробної техніки; Pronar – виробник розкидачів добрив, кормозаготівельної та комунальної техніки; Geringhoff – жатки для збирання кукурудзи та соняшника; Akpil – польський виробник ґрунтообробної техніки.
По спецтехніці ми є постачальником техніки CHANGLIN. Модельний ряд представлений навантажувачами, автогрейдерами, бульдозерами та катками. Також ми є представником компанії CHL – одного з найбільших виробників вилкових навантажувачів, що має в своєму асортименті більше 70 модифікацій дизельних, електричних, газових та газ-бензинових машин..
Ексклюзивними продуктами представлений напрям комерційного транспорту – «АГСОЛКО Україна» є дистриб’ютором якісних китайських автомобілів, які знаходиться в перших рядках рейтингу в самому Китаї – це легкі комерційні автомобілі JAC та вантажівки Howo.