EnglishPolishRussianUkrainian

ВИСТАВКА 2020

Попередні виставки

ІНФОРМАЦІЯ ПРО УЧАСНИКІВ ВИСТАВКИ-2018

Агротайм, газета

Україна, 36000, Полтава
вул. Небесної Сотні, 13, к. 305
тел./факс: +380 532 50-86-18
моб.: +380 66 603-02-88, 068-265-44-43
e-mail: Lyshenko26@ukr.net

Газета «Агротайм» виходить щомісячно форматом А-4, та об’ємом 34 друкованих шпальти, загальний тираж з 2017 року буде складати 35 тис. примірників. Розповсюджується безкоштовно на агропромислових виставках та за передплатою по всій території України.
Газета «Агротайм» це кардинально новий проект. Ця газета для Вас та про Вас любі фермери.
На сторінках ми постійно будемо висвітлювати найактуальнішы теми про життя на селі, про проблеми і турботі з якими Вам доводиться зустрічатися обробляючи поля.
Маємо великі сподівання, що «Агротайм» стане для аграріїв не лише інформатором, а й порадником, адже у вирі інформації так складно дійсно вибрати ту, яка буде правдиво і в повній мірі задовольняти потреби. Тому на сторінках видання ми будемо залучати до розмов кваліфікованих експертів, брати інтерв’ю у людей, які працюють в селі. Робити аналіз ринку зернових, інформувати про новинки, та розробки в сфері АПК, і запровадження ІТ- технологій. Уже з перших номерів ми відкрили рубрику безкоштовних оголошень, щоб Вам було простіше купити, продати чи обміняти техніку. Також в газеті буде постійно діюча рубрика:
«Довідник Фермера» – це рубрика де читачі нашої газети зможуть опублікувати свої листи, поділитися досвідом, розповісти про свої розробки та винаходи, дати поради з ведення господарства .
Газета «Агротайм» – це перш за все доступна реклама, яка працює.